Teslimat

Türkiye geneline tüm gönderiler Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Stokta olan ürünler için verdiğiniz siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Cuma günü 14:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Teslimat saatleri iş günleri 09.00 – 18.00 arasındadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Yurtiçi Kargo’nun İnternet sitesini (www.yurticikargo.com) ziyaret edebilirsiniz.

Gönderiniz gerçekleştiğinde size e-posta yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir. Aşağıda belirtilen linke takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspx

 

Teslimat ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular:

Teslimat sırasında adreste bulunmuyorsam ne olacak?

Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve geri döner. Bir sonraki iş günü tekrar adresinize getirilir.Kargo şirketi ile irtibata geçerek gelecekleri saat hakkında ön bilgi alarak, paketinizin sizin icin uygun bir saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde adreste bulunmamanız durumunda ofis adresimize iade edilir.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

Değişim ve İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. Değiştirmek veya iade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünlerin faturası, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Değişim ve iade işlemleri için kargo ücreti alıcıya aittir.

Değişim ve İade Şartları:

- Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim ve iade işlemi yapılmamaktadır.

- Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

- Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz ve ürünler ancak iade edilebilir.

- Yasal düzenlemeler geregi tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dökumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

- Lütfen değiştirmek veya iade etmek istediğiniz ürünü;

Etiler Mah. Mineli Çıkmazı Sok. Kutay 2 Apt. Daire:13 Beşiktaş, İstanbul adresine gönderiniz.

 

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
Tüm soru ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçin.

+90 530 933 37 90